ברוכים הבאים לאתר של אלקוסר שלטים

צוות החברה מאחל לכם קיץ חם ונעים

שלטים מוארים, אותיות בנויות, כרזות בד ועוד...ועוד...

חדש...חדש...סוככים ופרגולות בשלל צבעים
 
 
 
 
 

השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה

 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
* קוד:
Capcha
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלקוסר שלטים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שילוט לעסקים איך בוחרים?

 

שילוט לעסקים

 
כל עסק שיש בבעלותו משרד, ובעיקר עסקים שיש ברשותם בניינים שלמים או מערכת משרדים מסועפת, צריך להציב ברחבי המקום שלטים שיסייעו לציבור המגיעים לקבל את שירותיו להתמצא. מסיבה זו כל עסק צריך ליצור קשר עם חברה המתמחה בייצור שילוט לעסקים, אשר גם תסייע לו בעיצוב השלטים, גם תייצר שלטים איכותיים וכמובן – גם תדאג להתקנה שלהם בדיוק, אבל בדיוק – במקום הנכון.
 

שילוט לעסקים – איך בוחרים?

 
 
כאמור לעיל, כל עסק, יהא הקטן ככל שיהיה, פרט, כמובן, לעסקים הנמצאים בתוך בית פרטי, שאינו צריך שילוט לעסק שלו. יש מספר סוגי שלטים, וחשוב מאוד לדעת מה מטרת השלט, לפני שמזמינים כזה. סוגי שלטים נפוצים הם:

שלטי זיהוי – שלטים שמטרתם הינה לגם ליידע את הלקוחות הפוטנציאליים ואת העוברים והשבים ש"כאן נמצא העסק". שלטים אלה יכולים להיות מוצבים על הקיר החיצוני של הבניין, בתוך הבניין עצמו, על דלת בית העסק וכד'. שלטים שכאלה יכולים להיות שלטי פח פשוטים, שלטים מוארים, שלטים המורכבים מאותיות תלת ממד ועוד.

שלטי הכוונה – שלטים שמטרתם לכוון את הנכנסים למבנה וליידע אותם היכן נמצא כל דבר. למשל, אם עסק נמצא בבניין מסוים, ויש לו מספר מחלקות, חשוב מאוד להציב שלטי הכוונה בתוך הבניין עצמו, על מנת שכל מי שמגיע למקום יוכל למצוא את דרכו בקלות. שלטי הכוונה יכולים להצביע על מקומן של מחלקות שונות, על מקומם של חדרי השירותים, על מקומה של פינת העישון ועוד.

שלטי מידע – שלטים שמטרתם לספק אינפורמציה ללקוח הפוטנציאלי. המידע יכול להיות מידע על התרחשויות עתידיות (כמו למשל מועדי נחיתה והמראה של מטוסים או מועדי יציאת רכבות), הוא יכול להיות מידע על מחירי מוצרים ועל מבצעים, הוא יכול להעביר הנחיות להתנהגות מסוימת (כמו למשל שלטי הנחייה בבריכות) ועוד. שלטים אלה יכולים להיות גם שלטים אלקטרוניים (מתאימים יותר לנמלי תעופה ותחנות רכבת אך בהחלט יכולים לשמש גם במרכזי קניות שונים), אולם יכולים להיות גם שלטי פח או אלומיניום גדולים ומעוצבים בהתאם לצורך.
 
למידע נוסף על שילוט לעסקים
 
 

שילוט לעסקים – בחירת החברה

 
 
על מנת להבטיח שהשלטים שתציבו בעסק שלכם יהיו איכותיים, יפים ועמידים לאורך זמן, חשוב לבחור בחברה מקצועית ובעלת ניסיון בייצור שלטים בכלל ובייצור שילוט לעסקים בפרט. אלקוסר שלטים תשמח להעמיד לשירותכם את הידע ואת הניסיון הרב שיש לה בתחום זה, ולייצר עבור העסק שלכם מערכת שילוט לעסקים מותאמת אישית. נציגי החברה ישמחו להציג בפניכם את מגוון האפשרויות, להציע פתרונות שילוט מתאימים לצרכים שלכם (מיקום, גודל, תקציב, מהות, קהל יעד) ולייצר עבורכם שלטים שיציגו את העסק שלכם למרחוק, בצורה מכובדת ויפה.
 
שילוט לעסקים
 
לקבלת מידע נוסף בנושא ייצור שילוט לעסקים פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.